Facebook

Polub nas
na Facebooku

Złóż zamówienie

Szanowni klienci!

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy formularz, dzięki któremu będziecie mogli Państwo zamówić ciasta i torty z Cukierni Jagódka przez Internet i odebrać np. na ul. Dąbrowskiego 23. Pracownik działu handlowego, po otrzymaniu od Państwa wypełnionego formularza, skontaktuje się z Państwem poprzez e-mail bądź telefonicznie w celu ustalenia wpłaty na konto bankowe oraz ewentualnego doprecyzowania zamówienia.

Zamówienia należy składać minimum 3 dni robocze przed datą realizacji. Zamówienia składane przez formularz są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

 UWAGA – Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest potwierdzenie go przez naszego pracownika. 

UWAGA – potrzebujesz fakturę lub paragon z nipem? Poinformuj nas o tym PRZY SKŁADANIU zamówienia i podaj NIP. Po przyjęciu zamówienia, jego odbiorze i wydrukowaniu paragonu nie ma już możliwości zmiany i wystawienia faktury/paragonu z nipem. 

Treść wiadomości

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cukiernia Jagódka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. spółka komandytowa - wyłącznie na czas opracowania i realizacji zamówienia